Forum Bastiongrolman.org

Różności - Uwaga KANT!!! OPINACZE z gwożdziami od Pana Wilczyńskiego.

wojt-as - 2010-08-09, 18:14
: Temat postu: Uwaga KANT!!! OPINACZE z gwożdziami od Pana Wilczyńskiego.
Zamówiłem OPINACZE z gwoździami od Pana Wilczyńskiego.
Padło pytanie o rozmiar. Odpowiedziałem że mam 29 choć ostatnio nosiłem 29,5 i było ok.
Napisałem sms z takim zamówieniem a dostałem 28,5.
Gdy chciałem wyjaśnić sprawę to tłumaczenie było głupie:
"sprzedałem tego masy i jak pan mówi że ma stopę 29 to te buty będą pasować"
Mam stopę 29 i w wojsku nosiłem opinacze 29,5 i w rekonstrukcji 29,5 i było ok tutaj jednak "ekspert zasugerował" że 28,5 jest lepsze niż rozmiar mojej stopy i rozmiar, który zamówiłem.
Praktycznie i teoretycznie nic nie pasuje ale Pan Wilczyński uważa że to moja wina bo skoro mówiłem że mam stopę 29 to będzie pasował 28,5 i skoro zamawiam 29 lub 29,5 to chcę 28,5.

Zabawne na koniec:
Zaproponowałem że te sobie sprzedam a on prześle mi 29 lub 29,5.
odpowiedź:
"Nie mam 29 ani 29,5"
i wszystko jasne...
Szczerze nie polecam.
Może ktoś chce kupić czarne, nieużywane podkute opinacze 28,5.
Cena 120zł z dostawą?
mr_mustard - 2010-08-09, 18:53
:
Wziąłbym ale sam potrzebuję 29,5.
Również dlatego na razie się wstrzymuję z zakupem takowych przez net.
Zamówiłem swego czasu u Krzyśka w Camouflagu i czekam. Miał co prawda jedną parę ale mniejsze niż potrzebowałem i... bez gwożdzi.
Także na razie podkutych jeszcze nie mam.
wojt-as - 2010-08-09, 18:57
:
Tutaj są bardzo dobrej jakości buty ale paskudnie drogie:
http://www.civilwarboots.com/war_boots.asp
pruskie też są ale nie ma ich na tej stronie.
goral - 2010-08-10, 13:25
:
ja kiedys zamowilem i dostalem to co zamowielm sa dobre i nie narzekam... ale mzoe sie jzu meinilo.. bo to bylo ze dwa trzy lata temu..;)
wojt-as - 2010-08-11, 11:00
:
Przypuszczam że zmieniło się to że nie ma już takiego wyboru, dlatego wciska co się da, byle sprzedać.
mizer - 2010-08-11, 13:57
:
Wojtas, przecież zawsze możesz oddać towar i odebrać kasę. Jeśli kolo się nie zgodzi to allegro przyjmuje skargi na takich cwaniaków.
wojt-as - 2010-08-12, 10:08
:
No widzisz... to było kupowane z polecenia przez sms'a. Szkoda zachodu, koszty odsyłania i przysyłania podwoją koszt butów. Już mam potencjalnego kupca. Z czasem ktoś kupi ale niepotrzebny wzrost kosztów i strata czasu.