Forum Bastiongrolman.org

Różności - Jeżeli się powtarzam - to przepraszam - ale mnie to mierzi !

Stopczyk - 2007-06-09, 22:00
: Temat postu: Jeżeli się powtarzam - to przepraszam - ale mnie to mierzi !
A tu przedstawiam temat kontrowersyjny :

http://www.youtube.com/watch?v=CB3vfIt3bg4

Po piewrwsze - osłabia to nasze - rekonstruktorskie Lobby w oczach społeczeństwa a z drugiej strony ukazuje bezmiar .......... . Ja juz ustaliłem - zamieścił to niejaki Okejos a podpisał "Nix" GRH AA7. Na końcu jest treść :

" Było filmowane z miejsca , w którym podczas głownej inscenizacji przebywali koledzy z Czech. Tak tylko mniej więcej wyglądało z tej strony. Oczywiście nie jest to wszystko . Na polu znajdował się nasz człowiek i na pewno ma kilka zbliżeń innych sytuacji tego typu w razie potrzeby dostarczymy."
goral - 2007-06-10, 08:31
:
jak sie nie myle ten filmik zostal poazany przy okazji dyskujsji na forum odkrywcy odnosnie ludzi bioracy udział w rekonstrukcjach a nie majacych o tym pojęcia tu akurat przykład Bzury, takich jak ten koles z bagnetem było kilku jednego sam z naszego presesa Hasza sciagałem, poprostu niektorzy popadaja w amok podczas imprezy i sami nie wiedza co czynia... uwazaja ze to jest prawdziwa wojna...i ida na calosc... dlatego jesli ktos ma isc na bagnety to tylko z przeciwnikem ktory wie o co chodzi...a nie z przypadkowymi ludzimi...ten fimlimik to byly tez pokazane inne bledy na Bzurze.... co by organizatorom to pokazac...

pozdraiwam
Stopczyk - 2007-06-10, 11:52
:
Jedyna wina organizatora - to, to, że zaprasza dzieciaków do inscenizacji - niezrównowazonych emocjonalnie.
Jak w Przemyslu widziałem niektórych na "szkoleniu" i potem trzymających broń - jak im się ręce trzęsły i nie tylko .... to dziękowałem Opatrzności, że nie będę miał z nimi nic wspólnego.
Jankes - 2007-06-12, 19:38
:
Ja jestem tu chyba najmłodszy ale do takich zachowań się nie mam zamiaru posuwać bo to jest chore
wajlonis - 2007-06-21, 22:41
:
Klijent z bagnetem to orginalny XXXXXXXXXX Nic dodać nic ująć. Zwykły ogr.
goral - 2007-06-22, 22:49
:
Bez osobistych wycieczek.
mizer - 2007-06-24, 22:42
:
cóż ... ale o jest Ogr ... trzeci ... :lol: